Nowa strona hodowli "Psia Parafia" znajduje się obecnie w budowie, zapraszamy niebawem.

Pod koniec sierpnia 2010 r. mają się urodzić szczenięta
OWCZARKA PODHALAŃSKIEGO

matka FRYWOLNA FRANKA z Psiej Parafii
ojciec KRUK BIAŁY Nes Gwadiana

Kontakt:
Magdalena Świętoń
tel.: (+48) 22 726 94 46, (+48) 501 283 001


30 lat Hodowli PSIA PARAFIA

działamy od 1980 r.

Foksterier Szorstkowłosy - od 30 lat w hodowli. Zawsze w Psiej Parafii były i będą foksterierki. Hodowla oparta na doskonałym materiale hodowlanym. Moje foksy to wspaniały charakter, typ i elegancja.

Cairn Terriery - jedna z pierwszych, najstarsza czynna w Polsce hodowla z 29 letnim doświadczeniem - najwięcej osiągnięć w tej rasie. Psia Parafia wyhodowała kilkadziesiąt Int.Ch. i CH.Polski i wielu innych krajów. Przydomek hodowlany Psia Parafiia znajduje się w rodowodach czołowych hodowli w Europie i na Wyspach Brytyjskich, a także w Australii, Filipinach, Ameryce, Kanadzie. Od 28 lat współpracuje z hodowlą Tjeps Państwa Jette i Jarno Corneliussen z Dani.

Norwich Terriery - 19 lat temu sprowadziłam pierwsze N.T. do Polski - norwich teriery z Psiej Parafii zapoczątkowały hodowlę tej rasy na Węgrzech, Czechach, Słowacji i Rosji. Moje norwiche znane są z doskonałego charakteru i typu.

Amerykańskie cocker spaniele - od 7 lat w Psiej Parafii - importy z najlepszych hodowli w Europie dosonałe psy do towarzystwa,ciągle gotowe do zabawy i figli. Piękne w ruchu i statyce.

Owczarki Podhalańskie - od 13 lat w Psiej Parfii - moje podhalany to doskonałe stróże i wspaniałe psy rodzinne. Posiadają tytuły Int.Ch.Ch.PL.Zw. Świata, Europy, Zw.Klubu.

Yorkshire Terriery - 7 lat w Psiej parafii - obecnie posiadam już 3 pokolenie. Moje yorki to niewielkie pieski (21-22 cm wzrostu,około 2-2,20 kg.) doskonale zbudowane, dziarskie z doskonałą sierścią, eksterierem i charakterem.

Kerry Blue Terrier - 14 lat w Psiej Parafii - obecnie posiadam jednego kerry, syna mojego najbardziej utytułowanego psa Int Ch.Ch.Pl, CS, A Bhelliom AGE OF MIRACLES (STING).

Copyright @ "Psi Styl" since 2006
Made by Napi